FC59A3A6-AD5F-4800-B2B4-CA8252CB1EDB2E390BE3-0999-4DE4-9170-A659A70E4788C41018E2-B6F8-4AF3-9349-E84F37E364A705FCE6A2-9D58-4CA1-AE82-82040558F4A08694A046-D28E-4408-A026-E63A5EB8B73DbackgroundLayer 1backgroundLayer 1Combined ShapeIcon/54/attach_fileaccount_balancecerialclosecreatedescriptionIcon/54/doneexit_to_appIcon/54/publicIcon/54/searchtractoraccount_balance_wallbackgroundLayer 1Icon/32/agricultureicon/32/mvu_businessIcon/32/flight_landIcon/32/schoolIcon/32/local_shippingIcon/32/timeline

Konsultācijas

REĢIONĀLIE CENTRI - konsultācijas un aizdevumu apkalpošana

Aizdevumi virs 1 000 000 EUR

Viesturs Dācis

Korporatīvo darījumu vecākais projektu vadītājs

viesturs.dacis@altum.lv

Tālrunis: 26367906

Eva Krasuļenko

Korporatīvo darījumu daļas projektu vadītāja”

eva.krasulenko@altum.lv

Tālrunis: 27340533

Zane Pavlovska

Korporatīvo darījumu daļas vecākā projektu vadītāja

zane.pavlovska@altum.lv

Tālrunis: 27830548

Reģionālo centru vadība

Diāna Lopeta

Centra reģiona vadītāja

diana.lopeta@altum.lv

Tālrunis: 26377788

Ilze Zandberga

Kurzemes reģiona vadītāja

Ilze.Zandberga@altum.lv

Tālrunis: 26593884

Mārīte Lazdiņa

Zemgales reģiona vadītāja

marite.lazdina@altum.lv

Tālrunis: 26303381

Olita Untāla

Vidzemes reģiona vadītāja

olita.untala@altum.lv

Tālrunis: 27896585

Vita Pučka

Latgales reģiona vadītāja

vita.pucka@altum.lv

Tālrunis: 26510350

Uzņēmumu kredīta garantijas

Kredīta garantiju daļa

garantija@altum.lv

Tālrunis: 67774151

Uzņēmumu energoefektivitāte

Edgars Kudurs

Uzņēmumu energoefektivitātes daļas vadītājs

edgars.kudurs@altum.lv

Tālrunis: 28320125

Arnis Dzalbs

Uzņēmumu energoefektivitātes eksperts

arnis.dzalbs@altum.lv

Tālrunis: 26317417

Eksportētājiem

Aivis Dembovskis

Vecākais projektu vadītājs

aivis.dembovskis@altum.lv

Tālrunis: 26445817

Kārlis Grauss

Klientu darījumu vadītājs

karlis.grauss@altum.lv

Tālrunis: 25729668

Paralēlie aizdevumi

Eva Krasuļenko

Korporatīvo darījumu daļas projektu vadītāja”

eva.krasulenko@altum.lv

Tālrunis: 27340533

Zane Pavlovska

Korporatīvo darījumu daļas vecākā projektu vadītāja

zane.pavlovska@altum.lv

Tālrunis: 27830548

Riska kapitāls

Andris Baumanis

Finanšu starpnieku daļa

andris.baumanis@altum.lv

Tālrunis: 26841774

Ilona Skribiņa

Finanšu starpnieku daļas vadītāja

ilona.skribina@altum.lv

Tālrunis: 26261295

Daudzdzīvokļu māju remonta aizdevums

dmeprogramma@altum.lv

Tālrunis: 67774035

Daudzdzīvokļu māju energoefektivitāte

dmeprogramma@altum.lv

Tālrunis: 67774035

Sociālā uzņēmējdarbība

Kristīne Segliņa

Sociālās uzņēmējdarbības daļas vadītāja

kristine.seglina@altum.lv

Tālrunis: 25486387

Kristīna Tukiša

Sociālās uzņēmējdarbības daļas projektu vadītāja

kristina.tukisa@altum.lv

Tālrunis: 26321363

Latvijas zemes fonds

Ina Alksne

Zemes fonda vadītāja

ina.alksne@altum.lv

Tālrunis: 28398474

Ivars Rubenis

Zemes fonda projektu vadītājs

ivars.rubenis@altum.lv

Tālrunis: 26402655

Ulla Lazdiņa

Zemes fonda vecākā darījumu administratore

ulla.lazdina@altum.lv

Tālrunis: 67774229, 25691513

Gunta Vespere

Zemes fonda projektu vadītāja

Gunta.Vespere@altum.lv

Tālrunis: 26645146

Sarmīte Veinberga

Zemes fonda darījumu administratore

Sarmite.Veinberga@altum.lv

Tālrunis: 25417353

Altum
rekvizīti:

"Attīstības finanšu institūcija Altum" AS
Reģ. nr. 50103744891
Doma laukums 4, Rīga, LV-1050
LV95PARX0000035450037
Tel. 67774010