Konsultācijas

REĢIONĀLIE CENTRI - konsultācijas un aizdevumu apkalpošana

Aizdevumi virs 1 000 000 EUR

Viesturs Dācis

Korporatīvo darījumu vecākais projektu vadītājs

viesturs.dacis@altum.lv

: 67774178

Juris Siliņš

Korporatīvo darījumu vecākais projektu vadītājs

Juris.Silins@altum.lv

: 67774158

Ilona Adamaite

Korporatīvo darījumu daļas vecākā projektu vadītāja

ilona.adamaite@altum.lv

: 67774152

Reģionālo centru vadība

Diāna Lopeta

Centra reģiona vadītāja

diana.lopeta@altum.lv

:

Ilze Grundmane

Kurzemes reģiona vadītāja

Ilze.Grundmane@altum.lv

: 67774242, 26593884

Mārīte Lazdiņa

Zemgales reģiona vadītāja

marite.lazdina@altum.lv

: 67774280, 26303381

Olita Untāla

Vidzemes reģiona vadītāja

olita.untala@altum.lv

: 64222860, 29437332, 27896585

Vita Pučka

Latgales reģiona vadītāja

vita.pucka@altum.lv

: 67774004, 26510350

Uzņēmumu kredīta garantijas

Kredīta garantiju daļa

garantija@altum.lv

: 67774151

Uzņēmumu energoefektivitāte

Edgars Kudurs

Uzņēmumu energoefektivitātes daļas vadītājs

edgars.kudurs@altum.lv

: 20 204 664

Arnis Dzalbs

Uzņēmumu energoefektivitātes eksperts

arnis.dzalbs@altum.lv

: 67774247

Eksportētājiem

Evija Zaķe

Eksporta garantiju daļas vadītāja

evija.zake@altum.lv

: 67774225, 26566553

Aivis Dembovskis

Vecākais projektu vadītājs

aivis.dembovskis@altum.lv

: 67774233, 29449004

Kārlis Grauss

Klientu darījumu vadītājs

karlis.grauss@altum.lv

: 67774269, 29192835

Paralēlie aizdevumi

Ilona Adamaite

Korporatīvo darījumu daļas vecākā projektu vadītāja

ilona.adamaite@altum.lv

: 67774152

Juris Siliņš

Korporatīvo darījumu vecākais projektu vadītājs

Juris.Silins@altum.lv

: 67774158

Riska kapitāls

Andris Baumanis

Finanšu starpnieku daļa

andris.baumanis@altum.lv

: 26841774

Fatal error: Call to a member function getDisplayString() on null in /var/www/html/altum/shared/cache/smartycache_a3f94012f940d0dabb1a64d2367^%%F3^F31^F314F1D0%%item.tpl.php on line 58