» VALSTS ATBALSTS BIZNESAM » CITI PAKALPOJUMI
» Sākumlapa

Struktūrfondu atbalsts uzņēmumiem

16.02.2012

Zemgales plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centrs sadarbībā ar Hipotēku banku 23. un 24.februārī visus interesentus aicina uz bezmaksas semināriem Jelgavā un Jēkabpilī "Latvijas Republikas tiesisko normu piemērošana, uzsākot uzņēmējdarbību ar ES struktūrfondu atbalstu".

Atbalstot uzņēmējdarbības uzsākšanu, Hipotēku banka jaunajiem uzņēmējiem piedāvā īpašu atbalsta programmu "Atbalsts pašnodarbinātības un uzņēmējdarbības uzsākšanai" jeb Starta programmu. Ar programmas piedāvātajām iespējām semināra dalībniekus iepazīstinās Hipotēku bankas speciālisti.

Savukārt, par jautājumiem, kas saistīti ar uzņēmējdarbības sākšanu, stāstīs darba un nodokļu likumdošanas eksperts Agris Svare. Semināra dalībnieki uzzinās, kā izvēlēties piemērotāko uzņēmējdarbības formu, kādas ir darba likumdošanas problēmas, kā arī gūs informāciju par trim svarīgākajām beznodokļu kompensācijām.

Tāpat dalībnieki uzzinās, kādi ir autotransporta izmantošanas nosacījumi, kā un kādos gadījumos notiek transporta izdevumu kompensēšana, un, kā aizpildāmas maršruta lapas izmantojot ES fondu atbalstu uzņēmējdarbībai. Semināra noslēgumā interesenti uzzinās par būvniecības pakalpojumu uzskaiti struktūrfondu projektos, kā arī par grozījumiem grāmatvedības noteikumos.

Semināri notiks Jelgavā 23.februārī pulksten 10.00, Driksas ielā 9 (ēdināšanas kompleksa "Silva" 2.stāva konferenču zālē) un Jēkabpilī 24.februārī pulksten 10.00, Rīgas ielā 150a (Krustpils novada konferenču zālē).

Seminārā "LR tiesisko normu piemērošana, uzsākot uzņēmējdarbību ar ES struktūrfondu atbalstu" aicināti piedalīties esošie un topošie uzņēmēji, kā arī ikviens interesents. Pasākuma dienas kārtību var skatīt Informācijas centra mājas lapā.

Savu dalību lūdzam pieteikt līdz 22.februārim pa tālruni 65207419, mob. 28356611, vai pa e-pastu: natalija.gerasimova@zpr.gov.lv, norādot vārdu, uzvārdu, tālruni vai e-pastu, kā arī semināra norises pilsētu. Tiem, kas vēlas saņemt izdales materiālu - prezentāciju, pieteikšanās obligāta.